معرفی دپارتمان زبان

خوارزمی یک موسسه ی علمی آموزشی است و نقش بسیار مهمی در شکوفایی استعدادها و خلاقیت زبانی دارد.موسسه ی خوارزمی به عنوان اولین موسسه ی انگلیسی در استان با ربع قرن تجربه، موفق به برگزاری دوره های ترمی زبان انگلیسی و دوره های TESOL از دانشگاه تربیت معلم لندن در ایران شده است. این موسسه در سال 1367 توسط محمد حسین رزقی تاسیس شد و تنها موسسه ی مجهز به لابراتوار زبان در شرق کشور جهت افزایش سطح کیفی آموزش زبان و نزدیکی به سطح بین المللی می باشد.

 

 

موسسه ی خوارزمی دارای نشان اعتبار و کیفیت می باشد و از اعتبار بین المللی برخوردار است و امکان برگزاری آزمون های رسمی از دانشگاه کمبریج را دارد. هم چنین دوره ی بین المللی مجتمع جهانی مدیران MBA را با موفقیت پشت سر گذاشته است. و از سال 1385 عضو شورای نظارت بر آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی شده است.حضور دانش آموختگان موسسه در بسیاری از دانشگاه ها و کشورهای معتبر جهت آموزش زبان، نویدی امید بخش برای دانشجویان فعلی موسسه می باشد.

 

 

استفاده از مدیریت اجرایی مجزا برای  خانه ی زبان کودک که برای اولین بار در استان به عنوان ایده ای نوایجاد شد، از فعالیت های دیگر موسسه به شمار  میرود. کودکان، نوجوانان و بزرگسالان گروه های سنی پذیرفته شده برای کلاس های زبان می باشند. تاکید بر 4 مهارت اصلی(Writing-Reading-Speaking-Listening) از ویژگی های این کلاس ها است.

علاقه مندان جهت شرکت در کلاس ها قبل از ورود به کلاس، مورد ارزیابی جهت تعیین سطح قرار می گیرند.